Najbliższa kolejka 14 | ||||||||||||
|
Juniorzy » Liga Okręgowa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 57, wczoraj: 51
ogółem: 789 082
statystyki szczegółowe
VI Memoriał Stanisława Wójcika(19-20.01.13)
Hala sportowo - widowiskowa OSiR w Biłgoraju
GRUPA A
OSiR Biłgoraj – Orzeł Tereszpol 2 - 0
(Sobczak Kacper 1, Konopka Rafał 1)
Orion Dereźnia – Metalowiec Goraj - 1 : 1
(Rak Paweł 1 - Gzik Damian 1)
Stal Stalowa Wola – Aleksandria Aleksandrów - 2 : 1
(Tur Patryk 2 - Michoński Konrad 1)
OSiR Biłgoraj - Orion Dereźnia - 2 : 0
(Hadacz Paweł 1, sam.)
Stal Stalowa Wola - Metalowiec Goraj - 5 : 0
(Poradka Karol 1, Stelmach Dawid 2, Kruk Mateusz 1, Tur Marcin 1)
Orzeł Tereszpol – Aleksandria Aleksandrów - 1 : 2
(Małek Paweł 1 - Mazurek Piotr 2)
Stal Stalowa Wola - OSiR Biłgoraj - 3 : 0
(Tur Patryk 1, Tur Marcin 2)
Orion Dereźnia - Orzeł Tereszpol - 2 : 1
(sam. Maciocha Maciej 1 - Wójec Piotr 1)
Aleksandria Aleksandrów - Metalowiec Goraj - 4 : 1
(Michoński Michał 2, Michoński Patryk 2 - Lewczyk Szymon 1)
Orion Dereźnia - Stal Stalowa Wola - 0 : 6
(Grabowski Krystian 3, Poradka Karol 1, Stelmach Dawid 1, Kruk Mariusz 1)
OSiR Biłgoraj – Aleksandria Aleksandrów - 0 : 5
(Michoński Patryk,1 Michoński Michał 2, Solak Bartłomiej 1, Kotwica Adam)
Orzeł Tereszpol - Metalowiec Goraj - 0 : 2
(Lewczyk Szymon 1, Wlizło Artur 1)
Aleksandria Aleksandrów - Orion Dereźnia - 3 : 1
Mazurek Piotr 1, Michoński Michał 2 - Mazurek Mateusz 1)
Stal Stalowa Wola - Orzeł Tereszpol - 3 : 1
(Kruk Mariusz 1, Grabowski Krystian 2 - Róg Michał 1)
Metalowiec Goraj - OSiR Biłgoraj - 1 : 1
(Gzik Damian 1, Holko Michał 1)
Lp |
Nazwa drużyny |
Punkty |
Bramki |
Miejsce |
1 |
OSiR Biłgoraj |
7 |
5 : 9 |
III |
2 |
Orion Dereźnia |
4 |
2 : 13 |
V |
3 |
Metalowiec Goraj |
5 |
4 : 7 |
IV |
4 |
Aleksandria Aleksandrów |
9 |
11 : 4 |
II |
5 |
Stal Stalowa Wola |
15 |
19 : 2 |
I |
6 |
Orzeł Tereszpol |
0 |
3 :1 |
VI |
GRUPA B
Łada Biłgoraj - Victoria Łukowa - 1 : 0
(Sawa Filip 1)
Włókniarz Frampol- Unia Nowa Sarzyna - 1 : 0
(Siemczyk Bartłomiej 1)
Rotunda Krzeszów- Ostoja Skierbieszów - 1 : 0
(Zielonka Piotr 1)
Łada Biłgoraj - Włókniarz Frampol - 3 : 4
(Przybylak Michał 1, Wołoszyn Szymon 1, Sawa Filip 1 - Dycha Przemysław 1, Małyszek Jakub 1, Wójcik Michał 1, Siemczyk Bartłomiej 1)
Unia Nowa Sarzyna - Rotunda Krzeszów 1 : 4
(Sarzyński Eryk 1 - Wnuk Klaudiusz 2, Waliłko Damian 2)
Victoria Łukowa - Ostoja Skierbieszów - 0 : 2
(Ziarkiewicz Karol 2)
Rotunda Krzeszów- Łada Biłgoraj - 1 : 1
(Wnuk Klaudiusz 1 - Wołoszyn Szymon 1)
Włókniarz Frampol - Victoria Łukowa - 2 : 0
(Siemczyk Bartłomiej 2)
Ostoja Skierbieszów - Unia Nowa Sarzyna - 0 : 6
(Błajda Krystian 3, Plizga Mateusz 1, Rudziński Kamil 1, Urban Dawid 1)
Włókniarz Frampol - Rotunda Krzeszów - 2 : 2
(Siemczyk Bartłomiej 2 - Zielonka Piotr 1, Marczak Szymon 1)
Łada Biłgoraj - Ostoja Skierbieszów - 7 : 1
(Konopka Dawid 1, Wołoszyn Szymon 3, Przybylak Michał 1, Gregorczyk Bartłomiej 1, Małek Szymon 1 - Ziarkiewicz Karol 1
Victoria Łukowa - Unia Nowa Sarzyna - 1 : 9
(Kościelski Mateusz 1 - Mączka Karol 1, Błajda Krystian 2, Rudziński Kamil 1, Urban Dawid 3, Plizga Mateusz 2
Ostoja Skierbieszów - Włókniarz Frampol - 1 : 4
(Ziarkiewicz Karol 1 - Siemczyk Bartłomiej 2, Pawlicha Mateusz 2
Rotunda Krzeszów- Victoria Łukowa - 7 : 0
(Waliłko Damian 1, Wnuk Klaudiusz 3, Welc Patryk 1, Kupiec Krzysztof 1, Jakubowski Mateusz 1)
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj - 0 : 5
(Wołoszyn Szymon 2, Konopka Dawid 1, Przybylak Michał 1, Odrzywolski Radosław 1)
Lp |
Nazwa drużyny |
Punkty |
Bramki |
Miejsce |
1 |
Łada Biłgoraj |
10 |
17 : 6 |
III |
2 |
Włókniarz Frampol |
13 |
13 : 6 |
I |
3 |
Rotunda Krzeszów |
11 |
15 : 4 |
II |
4 |
Ostoja Skierbieszów |
3 |
4 : 18 |
V |
5 |
Unia Nowa Sarzyna |
6 |
16 : 11 |
IV |
6 |
Victoria Łukowa |
0 |
1 : 21 |
VI |
Zespół Szkół w Księżpolu
GRUPA C
Tanew Majdan Stary - Jadwiga Janów Lubelski - 2 : 2
Pogoń Leżajsk – Relax Księżpol - 1 : 2
Cosmos Józefów - Olimpiakos Tarnogród - 0 : 1
Tanew Majdan Stary- Pogoń Leżajsk - 2 : 2
Relax Księżpol - Cosmos Józefów - 0 : 5
Jadwiga Janów Lubelski- Olimpiakos Tarnogród - 0 : 3
Cosmos Józefów - Tanew Majdan Stary - 0 : 2
Pogoń Leżajsk - Jadwiga Janów Lubelski - 2 : 2
Olimpiakos Tarnogród - Relax Księżpol - 0 : 1
Pogoń Leżajsk - Cosmos Józefów 1 : 2
Tanew Majdan Stary - Olimpiakos Tarnogród - 4 : 2
Jadwiga Janów Lubelski - Relax Księżpol 4 : 1
Olimpiakos Tarnogród - Pogoń Leżajsk - 1 : 0
Cosmos Józefów - Jadwiga Janów Lubelski - 0 : 4
Relax Księżpol - Tanew Majdan Stary - 0 : 2
Lp |
Nazwa drużyny |
Punkty |
Bramki |
Miejsce |
1 |
Tanew Majdan Stary |
11 |
12 : 6 |
I |
2 |
Pogoń Leżajsk |
2 |
6 : 9 |
VI |
3 |
Cosmos Józefów |
6 |
7 : 8 |
IV |
4 |
Olimpiakos Tarnogród |
9 |
7 : 5 |
II |
5 |
Relax Księżpol |
6 |
1 : 12 |
V |
6 |
Jadwiga Janów Lubelski |
8 |
12 : 8 |
III |
GRUPA D
Tarpan Korchów - Granica Lubycza Królewska - 1 : 3
Piast Babice - Sokół Nisko - 0 : 4
LZS Turbia - Gryf Gmina Zamość - 3 : 2
Tarpan Korchów - Piast Babice - 2 : 4
Sokół Nisko - LZS Turbia 2 : 1
Granica Lubycza Królewska - Gryf Gmina Zamość - 2 : 0
LZS Turbia -Tarpan Korchów - 2 : 2
Piast Babice- Granica Lubycza Królewska - 0 : 0
Gryf Gmina Zamość - Sokół Nisko - 0 : 2
Piast Babice - LZS Turbia - 1 : 1
Tarpan Korchów - Gryf Gmina Zamość - 3 : 0
Granica Lubycza - Sokół Nisko - 2 : 2
Gryf Gmina Zamość - Piast Babice - 2 - 7
LZS Turbia - Granica Lubycza Królewska - 0 : 0
Sokół Nisko - Tarpan Korchów- 7 : 2
Lp |
Nazwa drużyny |
Punkty |
Bramki |
Miejsce |
1 |
Tarpan Korchów |
3 |
10 : 16 |
V |
2 |
Piast Babice |
8 |
12 : 9 |
III |
3 |
LZS Turbia |
6 |
7 : 7 |
IV |
4 |
Gryf Gmina Zamość |
0 |
4 : 17 |
VI |
5 |
Sokół Nisko |
13 |
17 : 5 |
I |
6 |
Granica Lubycza Królewska |
9 |
7 : 3 |
II |
FINAŁY - NIEDZIELA
Grupa A
Stal Stalowa Wola - Sokół Nisko - 1 : 0
(sam.)
Łada Biłgoraj - Jadwiga Janów Lubelski - 0 - 1
(Nieścior Paweł 1)
Stal Stalowa Wola - Łada Biłgoraj - 4 : 1
(Tabor Mikołaj 1, Poradka Karol 1, Grabowski Krystian 2 - Paluch Mateusz 1)
Sokół Nisko - Jadwiga Janów Lubelski - 2 : 0
(Zelek Adam 2)
Stal Stalowa Wola - Jadwiga Janów Lubelski - 3 : 0
(Tur Patryk 1, Samołyk Kamil 1, Tur Marcin 1)
Sokół Nisko - Łada Biłgoraj - 0 : 2
(Wołoszyn Szymon 1, Kolbuch Paweł 1)
Lp |
Nazwa drużyny |
Punkty |
Bramki |
Miejsce |
1 |
Stal Stalowa Wola |
9 |
8 : 3 |
I |
2 |
Sokół Nisko |
3 |
2 : 1 |
III |
3 |
Łada Biłgoraj |
3 |
3 : 5 |
II |
4 |
Jadwiga Janów Lubelski |
3 |
1 : 5 |
IV |
Grupa B
Włókniarz Frampol - Aleksandria Aleksandrów - 1 : 0
(Dycha Jarosław 1)
Olimpiakos Tarnogród - Piast Babice - 4 : 2
(Obszański Tomasz 2, Obszański Wojciech 2 - Rak Jarosław 1, Wróbel Patryk 1
Włókniarz Frampol - Olimpiakos Tarnogród - 2 : 1
(Obszański Wojciech 1, Pawlicha Mateusz 1 - Siemczyk Bartłomiej 1)
Aleksandria Aleksandrów - Piast Babice - 2 : 2
(Mazurek Piotr 2- Wróbel Patryk 1, Rak Jarosław 1
Włókniarz Frampol - Piast Babice - 3 : 1
(Małyszek Jakub 1, Kiełbasa Wojciech 1, Dycha Jarosław 1 - Wróbel Patryk 1)
Aleksandria Aleksandrów - Olimpiakos Tarnogród - 3 : 2
(Myszak Michał 1, Solak Bartłomiej 1, Michoński Michał 1 - Kuczma Maciej 1, Obszański Tomasz 1)
Lp |
Nazwa drużyny |
Punkty |
Bramki |
Miejsce |
1 |
Włókniarz Frampol |
9 |
6 : 2 |
I |
2 |
Aleksandria Aleksandrów |
4 |
5 : 5 |
II |
3 |
Olimpiakos Tarnogród |
3 |
7 : 7 |
III |
4 |
Piast Babice |
1 |
5 : 9 |
IV |
Grupa C
Tanew Majdan Stary - Rotunda Krzeszów - 1 : 0
(Kowal Tomasz 1)
Granica Lubycza Królewska - OSiR Biłgoraj - 0 : 1
(Hadacz Paweł 1)
Tanew Majdan Stary - Granica Lubycza Królewska - 1 : 1
(Nizio Dawid 1 - Kulpa Jacek 1)
Rotunda Krzeszów - OSiR Biłgoraj - 0 : 1
(Marczak Szymon 1)
Tanew Majdan Stary - OSiR Biłgoraj - 0 : 3
(Holko Michał 1, Hadacz Paweł 1, Dziura Adrian 1)
Rotunda Krzeszów - Granica Lubycza Królewska - 1 : 1
(Marczak Szymon 1 - Śliwa Paweł 1)
Lp |
Nazwa drużyny |
Punkty |
Bramki |
Miejsce |
1 |
Tanew Majdan Stary |
4 |
2 : 4 |
II |
2 |
Rotunda Krzeszów |
4 |
2 : 2 |
III |
3 |
Granica Lubycza Królewska |
2 |
2 : 3 |
IV |
4 |
OSiR Biłgoraj |
6 |
4 : 1 |
I |
Ćwierćfinały
Stal Stalowa Wola - Olimpiakos Tarnogród - 7 : 0
Włókniarz Frampol - Rotunda Krzeszów - 0 : 1
(Marczak 1)
OSiR Biłgoraj - Łada Biłgoraj - 0 : 2
Aleksandria Aleksandrów - Tanew Majdan Stary - 0 : 0 (k. 1 : 3)
Półfinał
Rotunda Krzeszów - Łada Biłgoraj - 0 : 0 (k. 1 : 0)
(Marczak)
Stal Stalowa Wola - Tanew Majdan Stary - 6 : 0
Mecz o III miejsce
Łada Biłgoraj - Tanew Majdan Stary - 3 : 0
Finał
Stal Stalowa Wola - Rotunda Krzeszów - 0 : 0 (k. 1 : 2)
(Marczak, Zielonka)
Rotunda Krzeszów | 3:3 | TS Transdźwig Stale |
2018-06-07, 13:00:00 |
||
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|